Akce Novinka
Kód: 337 | Značka: B.A.R.F. Company

BARF - KŮZLEČÍ MINUTKA 0,35 kg

Neohodnoceno
79 Kč
Skladem (3 ks)

Složení:
kůzlečí svalovina,
špenát,
celer

 

 

Kategorie: KOMPLETY
Hmotnost: 0.35 kg
Druh masa: Koza
Komplety: MASO, ZELENINA

Složení:
kůzlečí svalovina,
špenát,
celer

Pro koho se hodí:
Balíček se hodí pro všechny věkové kategorie psů. Balíček je vhodný i pro psy s onemocněním jater, ledvin nebo slinivky. Tato minutka se také velice dobře uplatní při krmení psů alergiků, protože kozí maso nebývá krmeno psům příliš často. Psům bez zdravotních problémů i nemocným možno přidávat až 3x týdně.

Pro koho se NEhodí nebo hodí méně:
Kůzlečí maso se hodí pro všechny psy.

Popis:
Hlavní složkou je kůzlečí svalovina, dále špenát a celer. Nutričně kůzlečí maso obsahuje ve vyšší míře draslík a fosfor a je bohaté i na zinek, měď a hořčík. Z vitamínů najdeme v kůzlečím mase vitamíny skupiny B, a dále vitamín C, E, D a A. Kůzlečí svalovinu zajisté ocení majitelé psů alergiků, protože zrovna toto maso dost často alergičtí psi snášejí dobře. Více o krmení psích alergiků se dočtete v našem článku. Kůzlečí svalovina je vhodná pro použití v tzv. eliminační dietě. Kůzlečí maso oproti např. hovězímu obsahuje méně bílkovin, ale i méně tuku. Doba výkrmu kůzlat je kratší než např. u skotu a zároveň delší než doba výkrmu drůbeže. Při výkrmu kůzlat není většinou důvod pro podávání antibiotik a dalších léčiv a maso tedy považujeme za velmi kvalitní. Na rozdíl od jiných druhů hospodářských zvířat probíhá odchov a výkrm kůzlat většinou klasicky pastevně a ne intenzivní "výrobou" ve velkokapacitních stájích.

Rostlinnou složku tohoto balíčku tvoří špenát a celer. Zelenina obsažená v tomto balíčku je velmi bohatá na obsah vlákniny. Špenát dále posiluje imunitu a zlepšuje funkci slinivky a tvorbu trávících enzymů. Další rostlinnou složkou je celer, který je významným zdrojem vitamínů skupiny B, ale i vitamínů A, K a E. Z minerálů obsahuje především vápník, železo, draslík, hořčík, zinek a jód.


Analytické hodnoty:
vlhkost 69,8%, bílkoviny 20%, sacharidy 0,2%, tuky 8%, vláknina 1,1%, popel 0,9%

Balení:
KŮZLEČÍ MINUTKA - je mleté syrové maso určené ke krmení psů a jiných domácích šelem. Maso je mleté a zabalené v plochém PE/PP obalu. Výhodou tohoto balení je dobrá skladovatelnost, protože zabírá v mrazáku málo místa a zároveň je možné celkem snadno ulomit a rozmrazit jen část balíčku. Veškeré použité suroviny odpovídají potravinářské kvalitě.

Text MVDr. Markéta Rázgová © 2018