Kód: 346 | Značka: B.A.R.F. Company

BARF - VELESUMEC SIAMSKÝ MLSKA S MRKVÍ 80 g

Neohodnoceno
22 Kč
Skladem (5 ks)

Složení:
velesumec siamský svalovina,
mrkev

Kategorie: KOMPLETY
Hmotnost: 0.08 kg
Druh masa: Jiná ryba
Hmotnost: 80 g
Komplety: MASO, ZELENINA

Složení:
velesumec siamský svalovina,
mrkev

Pro koho se hodí:
Balíček se hodí pro všechny věkové kategorie psů. Díky dobře vstřebatelným kvalitním bílkovinám a nízkému obsahu tuku je tato mlska vhodná i pro psy se zhoršenou funkcí jater, slinivky, starší psy, psy s nadváhou a psy s citlivějším trávením. Tento balíček je vhodný i pro štěňata a začátečníky. Zdravým psům i psům nemocným můžeme podávat velesumec simský mlsku 1x nebo 2x týdně. U psů se zhoršenou funkcí ledvin se velesumci spíše vyhýbáme. Díky obsahu mrkve je velesumec siamský mlska vhodná pro podporu rezavého zabarvení psů.

Popis:
Hlavní složkou Velesumec simský mlsky s mrkví je mletý velesumec - svalovina. 

Rostlinnou složku balíčku tvoří mrkev. Mrkev je hodnotnou součástí jídelníčku především kvůli obsahu vitamínů, především vitamínu A (v mrkvi je obsažen jeho prekurzor=provitamín betakaroten). Vitamín A je tradičně používán pro zlepšení zdraví oka, kůže a srsti. Mrkev také obsahuje rostlinné pektiny, což jsou látky, které zlepšují stav střevní sliznice a tím dochází k efektivnějšímu trávení a využití živin z krmiva všeobecně. V lidovém léčitelství se mrkev používá ke zvýšení tvorby moči (je močopudná) a to se využívá i u psů, kteří mají problém s tvorbou močových kamenů. Mrkev se podává i u revmatických onemocnění kloubů. Výhodou je, že v našich podmínkách je mrkev k dostání po celý rok.

Tento balíček neobsahuje kosti.


Analytické hodnoty:
vlhkost 80,8 %, bílkoviny 16%, sacharidy 0,3%, tuky 1%, vláknina 0,6%, popel 1,3%

Balení:
BARF - VELESUMEC SIMSKÝ MLSKA S MRKVÍ je mleté syrové maso určené ke krmení psů a jiných domácích šelem. Maso je mleté a zabalené v plochém PE/PP obalu. Výhodou tohoto balení je dobrá skladovatelnost, protože zabírá v mrazáku málo místa a zároveň je možné celkem snadno ulomit a rozmrazit jen část balíčku. Veškeré použité suroviny odpovídají potravinářské kvalitě.

Text MVDr. Markéta Rázgová © 2018