Kód: 363 | Značka: B.A.R.F. Company

KOŇSKÉ MASO BEZ KOSTI 80 g

Neohodnoceno
37 Kč
Skladem (1 ks)

Složení:
koňská svalovina

Kategorie: DRUHY MASA
Hmotnost: 0.08 kg
Druh masa: Kůň
Hmotnost: 80 g

Složení:
koňská svalovina

Pro koho se hodí:
Balíček se hodí pro všechny věkové kategorie psů již od štěněcího věku. Koňskou svalovinu můžeme podávat 1x až 2x týdně. Koňská svalovina je obzvlášť vhodná pro psí alergiky a je možné jí použít i na eliminační dietu.

Pro koho se NEhodí nebo hodí méně:
Koňské maso se řadí mezi tzv. červená masa, a proto není vhodné pro psy s onemocněním jater, ledvin a slinivky.

Popis:
Koňská svalovina se řadí mezi tzv. červená masa s menším obsahem tuku. Toto maso většinou krmíme pro zpestření nebo v rámci krmení alergiků. Oproti masu hovězímu má koňské maso méně tuků, méně až srovnatelně bílkovin, z vitamínů obsahuje hlavně vitamíny skupiny B a vitamín A. Oproti hovězímu masu, obsahuje maso koňské více fosforu, vápníku, draslíku a železa. Koňské maso není příliš často součástí krmení pro psy, je tedy považováno za velmi vhodné pro psí alergiky a je možné ho využít i na tzv. eliminační dietu. Výhodou je, že maso je kusové a ocení ho i nároční strávníci. Kousání kusového masa pomáhá udržovat zdravé zuby a dásně.

Analytické hodnoty:
vlhkost 70,7%, bílkoviny 21%, sacharidy 0,4%, tuky 7%, vláknina 0%, popel 0,9%

Balení:
BARF – KOŇSKÉ MASO BEZ KOSTI je kusové syrové maso určené ke krmení psů a jiných domácích šelem. Maso je zabalené v plochém PE/PP obalu. Výhodou tohoto balení je dobrá skladovatelnost, protože zabírá v mrazáku málo místa. Veškeré použité suroviny odpovídají potravinářské kvalitě.

Text MVDr. Markéta Rázgová © 2018