Volná místa

Skladník ve výrobně prémiového krmiva pro psy

Jsme česká firma rodinného typu vyrábějící nejširší a nejkvalitnější sortiment mraženého krmiva pro psy – BARF (směsi syrového masa, kostí, vnitřností a zeleniny dle originálních veterinárních receptů) na našem trhu. Kromě výroby svým zákazníkům zajišťujeme i řadu dalších služeb spojených se zdravým stravováním jejich čtyřnohých kamarádů.

Do našeho týmu hledáme šikovného jedince na pozici skladník/nice. Díky zkrácené pracovní době je tato pozice vhodná také pro aktivní důchodce, pro fyzicky zdatné maminky na MD nebo jako druhá práce. Zkušenosti v oboru nejsou podmínkou, rádi Vás všemu naučíme. Místo výkonu práce je obec Písty u Nymburka. Nástup možný IHNED.

Náplň práce:

  • ukládání a skladování výrobní suroviny,
  • řazení čerstvě zamražených produktů na jejich skladová místa,
  • balení zboží pro externí přepravce,
  • vyskladňování zboží dle faktur pro naše jednotlivé rozvozové trasy,
  • inventury,
  • udržování pořádku ve skladu

Požadujeme:

  • bezúhonnost
  • dochvilnost a spolehlivost
  • pečlivost a zodpovědnost
  • samostatnost a komunikativnost
  • manuální zručnost
  • chuť učit se novým věcem
  • odpovídající pracovní nasazení

Nabízíme:

  • 5hodinovou pracovní dobu 5 dní v týdnu – pondělí až pátek od 8 do 13 hod.
  • práci v příjemném a přátelském kolektivu
  • 1x týdně výplatu v hotovosti
  • možnost odběru našich krmiv za velmi zvýhodněné ceny
  • stálou práci na DPP, brigádu, ŽL
  • odpovídající finanční ohodnocení dle vzájemné dohody

V případě zájmu o bližší informace volejte od pondělí do pátku mezi 8-15 hod. paní Dvorské na tel. číslo: 774 815 072
nebo pište na e-mail: obchod@masoksezrani.cz.