... aneb poradna s MVDr. Markétou Rázgovou

Rádi bychom Vám odhalili trochu více z naší milé firmičky :).

Náš partner v naší poradně a tvorbě receptur je veterinární lékařka Markéta Rázgová.Velikou radost nám dělá to, že i odborná veřejnost - tedy veterináři, se začínají přiklánět na stranu přirozeného krmení.
MVDr. Markéta Rázgová je přesně ten typ rozumně uvažujícího lékaře, který se nenechal ovlivnit lobby výrobců granulí a zajímá ji opravdu reakce organismu na výživu.

Paní doktorka rovněž přispívá svými články na náš informační server - www.BARFclub.eu.
Můžete ji oslovit přímo na mailové adrese: veterinarniporadna@barfclub.eu

S paní veterinářkou jsme se zúčastnili v TV Relax krátkého informačního natáčení.
Video můžete zhlédnout zde:


Chystáme řadu seminářů:


10. - 11. 9. 2016 - Regenerační víkend, přednáška o BARFu - Beroun - otevřeno pro majitele všech plemen, zde si můžete zasoutěžit o volnou vstupenku na celou sérii přednášek a zde je celý program.

13. 8. 2016 - Dog & Bull academy - přednáška o BARFu, specializace na sportující psy - otevřená akce, možnost přihlásit se ZDE

19. 5. 2016 - Bull camp
- přednáška o BARFu, specializace na sportující psy - UZAVŘENÁ AKCE

20. 2. 2016
- seminář pro poradce a prodejce značky BD-Yummy (masoksezrani.cz) - PROBĚHLO

18. 10. 2014 - v prostorech obchodu Happy Barf (byvalé Dogbroty) - téma: Přechod na BARF a kombinování granulí a BARF krmení

www.vetanimal.cz

po semináři Happy BARF - léto 2014. MVDr. Markéta Rázgová, Patricie Malysová (masoksezrani.cz), Lucie Boucká (Happy Barf)Jedna ze skutečností, na které jsme hrdí, je to, že se nám podařilo od začátku naší činnosti získat ke spolupráci Katku Novosádovou.
Každý, kdo jen trochu zavadil o BARF, zákonitě na toto jméno narazil.

Kateřina Novosádová, úspěšná chovatelka plemene Rhodesian Ridgeback (chovatelská stanice Manwë) se problematikou stravy BARF zabývá již několik let.
Sama tak krmí své psy a štěňata od nejútlejšího věku.
Je autorkou úspěšné knihy BARF krmení psa přirozenou stravou, publikuje články v odborných časopisech a přednáší veřejnosti na toto téma.

Katka pro nás v letech 2011 - 2014 vytvářela a testovala receptury tak, aby pro psy byly pestré, zdravé a nezatěžující organismus.

V současné době máme její laskavé svolení zde publikovat články, které pro nás za tuto dobu napsala. Poradenství nyní probíhá již jen interně pro potřeby firmy.
Její poradenskou činnost pro Vás přebírá MVDr. Markéta Rázgová.Seznam článků pro Vaše počtení: